konfed

KONYALI İŞ ADAMLARININ İZMİRDEKİ BÜYÜK BULUŞMASI

KONYALI İŞ ADAMLARININ İZMİRDEKİ BÜYÜK BULUŞMASI

KONFED'in önderliğinde İstanbul ile Konya'dan gelen Sivil Toplum Örgütleri (STK) ve Sanayici İş Adamları bu yıl 26 mayıs da on üçüncüsü gerçekleşecek olan Konya Yapı ve İnşaat Fuarı'na destek için İzmir de bir araya geldi.

Birlikte gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğinden sonra yapılan toplantıda İstanbul, Konya ve İzmir'deki STK başkanları ve Sanayici İş Adamları birlikte el ele tek yürek olma kararı aldı. KONFED öncülüğünde gerçekleşen kahvaltıya KONFED Genel Başkanı Mehmet AYDOĞAN, Konya Ticaret Odası Başkan Vekili Ramazan ERKUŞ, TİMFED ve Unicera Fuarcılık Başkanı Kemal ÇELİK,  TİMFED yönetim kurulu ekibi, Tüyap Fuarcılık bölge sorumluları , STK başkanları ve birçok iş adamı katıldı.

KONFED Genel Başkanı Mehmet AYDOĞAN'ın açılış konuşmasını yaptığı toplantıda söz alan davetliler kendilerini ve şirketlerini tanıtmalarının yanı sıra İstanbul, Konya ve İzmir arasında kurulan köprünün temellerini hep birlikte attılar. Toplantının sonunda KONFED Genel Başkanı Mehmet AYDOĞAN birlik ve beraberlik mesajları ile Kemal ÇELİK ve Ramazan ERKUŞ'a plaketlerini takdim etti.

Toplantı sonrasında İstanbul ve Konya'dan gelen misafirlerimizi KONFED genel merkezinde ağırladık. Oluşan sıcak ortamda İzmir de bulunan Konyalı hemşehrilerimizin sorunları dinlendi ve çözüm önerileri sunuldu. KONFED'in ülkemizin daha iyiye hep ileriye gitmesi için temeller atıldı.

https://www.ozsanal.com/
https://www.bambi.com.tr/