konfed

“Konya Türkiye’nin en sağlam halkasıdır”

“Konya Türkiye’nin en sağlam halkasıdır”
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve beraberindeki heyet İzmir Konyalılar Kültür ve Yardımlaşma Vakfı’nı ( KONVAK ) ziyaret etti. DSP heyetine KONVAK’ın geçmişte yaptığı projeler hakkında bilgi veren ve vakfın gelecek planlarını anlatan KONVAK Genel Başkanı Mehmet Aydoğan ise ziyaretin samimi bir ortamda geliştiğini ifade etti.
“Konya Türkiye’nin en sağlam halkasıdır”
8 yıl Konya’da yaşadığını ve Selçuk Üniversitesi’nden mezun olduğunu dile getiren Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, Konya’nın milli ve manevi değerlere bağlı olduğunun altını çizerek “Konya Türkiye’nin en sağlam halkasıdır” dedi. Merkezi İzmir’de bulunan KONFED, KONVAK ve İSTÖP’ü ziyaret etmekten ve bu sivil toplum örgütlerinin gerçekleştirdiği projelerden gurur duyduğunu ifade eden Genel Başkan Aksakal, “KONFED-KONVAK-İSTÖP sivil toplum örgütleri Türkiye’de emsali çok az görülen bir sivil toplum örgütü yapılanması. Sizlerle hep işbirliği içinde olmayı arzu ediyorum” diye konuştu.
“Çok verimli, sıcak bir görüşme oldu”
KONVAK Genel Başkanı Mehmet Aydoğan da “ Genel Başkan Aksakal ve beraberindekilere STK olarak projelerimizi anlattık. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Çok verimli, sıcak bir görüşme oldu” dedi.
Ziyarette Demokratik Sol Parti ( DSP ) Genel Başkanı Önder Aksakal’a Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Karakülçe, İzmir İl Başkanı Hüseyin Kireç, eski İzmir İl Başkanı Ramazan Solmaz ve İl Başkan Yardımcısı Kemal Anavatan da eşlik etti.

https://www.ozsanal.com/
https://www.bambi.com.tr/